Kulau

O značce Kulau: německá společnost Kulau byla založená v roce 2008. Specializuje se na výrobu bio produktů z kokosových ořechů ze Srí Lanky a Filipín, které jsou aromatické a mají příjemně nasládlou chuť. Pečlivě vybírané kokosy rostou v rozmanité přírodě tak, aby se jim dostávalo všech potřebných živin a zachoval se přirozený ráz krajiny (kokosy nepochází z plantáží, ale ze smíšených lesů) a navíc jsou ručně sbírané.

Společnost Kulau zpracovává své produkty nejnovějšími moderními technologiemi, které uchovávají všechny důležité živiny a zaručují tak produktům nadstandardní kvalitu. Své produkty pravidelně testuje vnezávislých laboratořích, stejně tak jsou prováděny pravidelné inspekce pěstování palem.

Kulau si zakládá na etickém přístupu k obchodu, který je založený na dlouhodobé spolupráci s farmáři, kterým vyplácí spravedlivé ceny a investuje část svých zisků do rozvoje jejich komunit. Díky reálné a spravedlivé ceně je možné zachovat produkci, která je dlouhodobě udržitelná a nezatěžuje nepřirozeně životní prostředí. 

Všechny produkty jsou přirozeně bezlepkové, certifikované BIO a Vegan. Kokosový olej, kokosové máslo a mořské řasy jsou navíc zpracovávané pod teplotou 40°C, tedy v RAW kvalitě.

Žádné produkty od výrobce Kulau nebyly nalezeny....

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.